ERKEK SAAT


Erkekler için saat aksesuar bakımından tartışılmaz en önemli unsurdur. Erkek Saat satışı ülkemizde oldukça yoğun olup dünyadaki diğer ülkelerden hiç bir şekilde geride kalır yanı yoktur. Kimi Erkekler bir adet saatle hiç bir zaman yetinmez ve günlük, klasik ve sportif anları için farklı model saat kullanırlar. Guncelmarka.com sizlere birbirinden şık, başka bir yerde kolayca bulamayacağınız bir çok farklı saat modelini bir arada sunmaktadır. Son derece uygun Erkek Saat fiyataları ile Türkiye genelinde binlerce kişiye ulaşan Güncel Marka ile sizde tarzınıza en uygun saati hemen sipariş verebilirsiniz. Erkek Saatlerinin Teknik Özellikleri


Erkek SaatSaat kasa çapı: Saatin direk karşı tarafın gözüne çarpan kısmı kasasıdır. Bir çok farklı boyutta kasa bulunmaktadır. Ortalama Erkek Saat kasaları çapı 38mm ila 46mm arasıdnadır. 38mm altındaki saat kasaları daha çok görüntü itibari ile aksesuar ve bileklik görünümü verdiğinden erkeklerde pek fazla tercihi bulunmamaktadır.


Saat Kordon genişliği : Kimi erkekler saat ile birlikte kordon detaylarını çok fazla önemserken kimi erkekler ise sonrasında kordon değişmi ihtimali ile bunu fazla önemsemezler. Ancak bileklerinize uygun kodron seçimi saatinizin kasası ile birlikte bir uyum sergileyecek olup dışa yansıması da bir o kadar etkili olacaktır. Genelde saat kordonları saat kasa yarıçağı kadardır. Erkek Saat Seçimi Nasıl Olmalıdır?


Saatlerde ortalama olarak ince bileklere sahip olanlar Geniş ve kalın kordonlu saat modellerini tercih ederken ince bilekli olan erkekler ise daha çok ince ve dar kodrdonlu saatleri tercih etmektedir. Saat seçimlerinizde bir çok farklı ayrıntı doğru saati seçmenizde etken olacaktır. Öncelikle giydiği kıyafetli belirli bir uyum arayanlar mutlaka tarz seçimini buna uygun yapmaldır. Çok aykırı bir seçim kolunuzdaki saatin çok kötü durmasına neden olacaktır. Gem Güncel Marka bünyesidne hemde saat satış mekanlarında gündelik kullanıma uygun yada özel anlar için kullanabileceğiniz bir çok model vardır. Erkek saat seçiminde saat boyutları, kordon özellikleri, renk tercihleri önemlidir. Erkek Saatlerinde Kalite ve Dayanıklılık


Bildiğiniz üzere piyasada farklı kalitede ve fiyat alternatiflerinde sayısız saat modeli ve markası bulunmaktadır. Markalara göre fiyatlar birbirinden oldukça farklıdır. Ancak son yıllarda çevremizde çok fazla görmeye alışık olduğumuz tezgah üstü saat modelleri son derece dayanıksız ve kısa sürede arızalanan ürünlerdir. Erkek Saat tercihinizde eğer uzun süreli bir kullanım beklentiniz varsa mutlka doğru adreslerden kaliteli saat alımına dikkat ediniz. Basit ve kalitesiz bir saat bir kaç da hatta bir kaç günde bozulup bir daha kulanılmaz duruma gelirken kaliteli saatlerde bi kaç hatta onlarca yıl kullanmanız mümkündür. İster Erkek Kombin Saat alımlarınızda olsun ister tekli saat alımlarında olsun mutlaka aldığınız ürünün kalite değerini inceleyiniz.


Sıralama:

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Orhangazi Mahallesi Ceyhan Caddesi No: 51 Sarıçam

0 (850) 305 00 01
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.