DİJİTAL SAAT


Saat hobisi veya zevki bir çok tutkunun önündedir. Klasik modeller dışında Dijital Saat tutkusuda ülkemizde olduğu gibi dünyada da oldukça fazla ve günden güne de artmaktadır. Dijital saatlerde aynı zamanda sportif bir görünümde yakalamak mümkün olduğu için alıcısıda diğer modellere göre farklı olabilmektedir. Sitemiz Güncel Marka sizlere Dijital Saat modellerinde farklı renk alternatifleri ve daha önce başka yerde çokca rastlamadığınız modelleri sunmaktadır. Dijital Saat Modellerimiz


Dijital SaatGüncel Marka sizlere Dijital Sat kategorisinde bir çok farklı özellikte saatleri bir arada sunmaktadır. Tamamen dijital modeller, dijital + analog modeller, hummer kasa modeller bunlara bazı örneklerdir. Su geçirmez özelliği bulunan bu saat modellerimiz sitemiz ziyaretçileri tarafından da en sık gözlemlenen bölümlerimizden biridir. Sürekli güncellediğimiz Dijital Saat bölümümüzde ileriki süreçte daha fazla ürün çeşitliliği ve farklı modelleride sizlerle buluşturacağız. 55 TL'den 130 TL'ye kadar ürünlerin listelendiği sayfamızda begendiğiniz modeli Türkiye'nin neresinde olursanız olun hemen sipariş verebilirsiniz.


Dijital Saat siparişlerinizde kredi kartı ile hemen satın alım yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme kolaylığı ilede hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Listelenmekte olan ürünler içesinde Erkelere özel Dijital saat modelleri bulunduğu gibi Bayan saat modellerimizde bulunmaktadır.


www.guncelmarka.com

Sıralama:

S-Shock Marka Dijital Erkek Kol Saati DGIM6178
%60İndirim
80.00TL
199.90TL

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Orhangazi Mahallesi Ceyhan Caddesi No: 51 Sarıçam

0 (850) 305 00 01
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.